NÁSTROJE

Vždy správný nástroj

http://www.lukas-erzett.com/cz.html

 

Unikátní. Mnohostranný. LUKAS.

Naše motto zní „Vždy správný nástroj“, je to slib, který Vám dává mezinárodně působící podnik, vlastněný a řízený rodinou  a to každý den již více jak sedm desetiletí.

Přejeme si, abyste Vy zákazníci LUKAS pracovali s našimi nástroji co nejúspěšněji. Proto dbáme  na to,  aby naše znalosti a Know How pro výrobu nástrojů na míru byly uplatněny u všech našich více jak 3500 katalogových položek z vlastní výroby a také při vývoji nových řešení a při poradenství.

 

Nejvyšší výkon pro Vás!

Přejeme si Váš  hospodářský úspěch, protože si přejeme udržet si Vás jako zákazníka a odběratele na trhu. Proto je naší silnou zbraní důraz na hospodárnost našich nástrojů. I naše hospodářská síla je naší cestou k úspěchu, naší strategií je zajistit vlastní financování výroby, vývoje a investic, zajistit bezpečná pracovní místa našim spolupracovníkům ve všech továrnách.

Abyste byli s námi spokojení, pracujeme angažovaně s orientací na výsledek ve spolupráci s Vámi.

Naši odborníci ve výrobě i odbytu, vývojoví inženýři a vedení hovoří Vaším jazykem, jazykem náročného zákazníka. Díváme se Vám zpříma do očí a vyvíjíme pro Vás přesné, výkonné a hospodárné nástroje optimalizované pro Vaše způsoby užití.  Vždy se díváme co je nového v praxi, vedeme trh, inovujeme. Jsme vůdčím podnikem v inovacích a technologii, jsme vůdčím podnikem na všech významných a dynamických trzích.