STIGA

Sortiment a technické parametry o strojích, naleznete po otevření níže uvedeného odkazu

http://www.stiga.cz/

Značkou STIGA se zabýváme již od našeho počátku, to je od roku 2009. Představuje hlavní část dodávané techniky našim zákazníkům. Od chatařů až po obce a technické služby. Sortiment obsahuje především-nosiče nářadí, sekací traktory, benzínové sekačky, sněžné frézy, Aku-program.

5 silných argumentů proč zvolit švédskou značku STIGA:

* vysoce spolehlivé stroje

* 5-letá záruka

* nejnovější technologie

* šetrné k životnímu prostředí

* servis po celou dobu životnosti stroje

Největší severský výrobce zahradní techniky
Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitejších výrobců v Evropě. Sortiment výrobku má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktůrky pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky Stiga lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období.V České republice je stiga od roku 1996.

Firemní poslání
Mezi priority firmy Stiga patří výroba vysoce kvalitních výrobků a neustálý technický vývoj nových produktů. Všechny naše stroje musí přinášet zákazníkům vysokou užitnou hodnotu a být navíc šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky mají dokonale zajištěny servisní služby.

 

img56bb0e73cc23c

Ochrana životního prostředí
Výrobní závod Stiga je umístěn v idylicky krásném prostředí. Je proto přirozené, že při práci myslíme na ochranu přírody. Od počátku sedmdesátých let intenzivně investujeme prostředky tak, aby náš výrobní proces i výrobky byly šetrné k životnímu prostředí. Výsledkem je to, že jsou naše stroje označeny symbolem zelené labutě (nordický ekologický štítek), který získávají pouze stroje vyhovující přísným ekologickým požadavkům. Když se rozhodnete pro Stigu, získáte výrobek, který Vám připraví mnoho radostných zážitků na Vaší zahradě a navíc prospějete životnímu prostředí.