Aktuality, AKCE

A jsou tu vánoce, a sni mi nový katalog METABO, napěchovaný nářadím pro Vaši dílnu a zahradu. A protože s nářadí MATABO, budeme slavit první společné vánoce, připravila si naše firma akční ceny na stroje uvedené v katalogu. Naleznete vněm několik novinek v aku a elektrickém nářadí a mnoho zajímavého příslušenství. Pro více informací, nás neváhejte kontaktovat.

Specials_3_2017_cs-CZ_20170912_web

22.11.2017

 

 

Zima je již za dveřmi a přípravy strojů na odklízení sněhu jsou v plném proudu. Stejně, tak nový katalog sněhových fréz je již na prodejně. O očekávání tuhé zimy, nás přesvědčuje zájem zákazníků právě o sněhové frézy, který je výraznější oproti předchozím letům. Již dvě nejmenší frézy na sníh našli své majitele, a k jejich spokojenosti doufáme, že očekávání sněhové nadílky se opravdu vyplní. Byť předchozí roky mluví o opaku, se tyto frézy díky své konstrukci uplatní lépe při sněhové pokrývce do 20 cm. Než při odklízení půl metrových závějí. To nám, ale ukážou až nadcházející týdny.

20.11.2017

 

Byť se nám sezóna žací techniky chýlí k samotnému závěru, nic to neubírá na intenzitě prodeje sekaček. Neuplynul ještě ani měsíc a naše firma předala již 9 sekačku STIGA Combi 55 SVQH. Nový majitel, sní bude sekat v obci Hracholusky na Křivoklátsku. Pozemek ve svahu o rozloze cca 1600 metrů čtverečních. Bohužel se jednalo o posední kus za akční cenu 15.490 Kč. Nyní již probíhá každoroční inventura a přípravy na sezónu 2018. Novému majiteli přeji za tým Atebab spokojené sekání.

26.08.2017

A je to tu. Sezóna žací techniky nás opravdu opouští. Tím zvěstovatelem konce léta, je akční leták výrobků Husqvarna. Akce se rozjíždí do 30.8 do 15.11. A obsahuje mnoho strojů, jakými jsou především motorové pily a tolik rozmáhající se oblast akumulátorových strojů. Již nyní máme leták na prodejně a narůstající zájem zákazníků právě o blížící se akci.

24.08.2017

Letošní rok je opravdu asi průlomový. Celé roky, jsme v podstatě nezaznamenali zájem o čistě mulčovací sekačky. A letos v krátké době již druhý prodaný stroj. Jedná se o sekačku stiga multiclip 53 s b. Profesionální mulčovací sekačka s hliníkovým podvozkem a pohonem předních kol, výškově a stranově stavitelné madlo. Byť se jedná o profesionální stroj, ani jeden ze zákazníků není z oblasti údržby zeleně. I když druhý prodaný stroj bude udržovat vinice.

 

05.08.2017

 

Když jsem se kouknul do předešlé zprávy, tak musím říct, jak jsem se strašně mýlil. Můj předpoklad, že sekačka combi 48s bude, tak jako každý rok nejprodávanější se nenaplnil. Povědomí lidí o značce stiga se mění každým rokem, a ten letošní to potvrdil. Již nyní, téměř na konci na konci sezóny známe jasného vítěze v benzínových sekačkách. A tím je Stiga combi 55 svq h, s 6,5 HP motorem honda, záběrem sečení 55 cm a variabilním pojezdem. Samozřejmě, že tomuto faktu pomohla i akční cena. Běžná cena sekačky je 18.990 Kč, akční cena byla 15.490 Kč. Toto je již 8 stroj, který máme připraven na předání. Za tým Atebab, přeji budoucímu majiteli hodně nasekaných metrů.

29.07.2017

No a jeto tu v plné síle. Druhá vlna servisních prohlídek je v půlce a už máme připraveno několik strojů na předávku zákazníkům. Mezi nimi jsou žací traktor stiga estate 5092 HW s motorem Kawaski, estate 3084 H s motorem B&S. Tak jako každý rok nemůže chydě sekačka combi 48s, u té předpokládám,  že bude vévodit prodejům. Také letošní novinka combi 55 svqh. Rovněž máme připraveny křovinořezy jak od stigy, tak husqvarna. Za tým Atebab, přeji všem sekáčům klidnou a bezpečnou údržbu Vaši zahradních královstvích.

02.05.2017

Tak jako každý rok i letos, se dostavila Jarní akce na techniku STIGA. Tento severský výrobce techniky pro údržbu zeleně, letos představil mnoho novinek pro letošní sezónu. A s tím i slevy na vybraná zařízení. V akci naleznete jak samotné novinky, tak již mnohaleté stálice. Mezi které například patří zahradní traktor STIGA Estate 3084 H, nebo sekačka Combi 48 S. Zároveň chceme poděkovat, Všem našim zákazníkům za uplynulou sezónu.

01.03.2017

 

Aktuality roku 2016

Aktuality roku 2015